Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000

  • 16 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 Singapur oferuje bliskość pobliskich atrakcji turystycznych, takich jak Świątynia i Muzeum Zęba Buddy w prawie 7 km.

Goście mogą tu również podziwiać widoki na morze.

Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 oferuje ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia w pełnowymiarowej kuchni.

Park wodny Wave House Sentosa leży w prawie 6 km, a dworzec kolejowy Dworzec MRT Promenade - w prawie 9 km. Dom wakacyjny zapewnia łatwy dostęp do cudów natury, takich jak Park rozrywki Universal Studios Singapore (5 km) i Wyspa Kusu 8 km).

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 Singapur
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Tiny Away Escape At Lazarus - 1980

0 m od nieruchomości
Super High Floor Apartment With 3 Bedroom - 60 Floor
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Super High Floor Apartment With 3 Bedroom - 60 Floor

5.5
Przyjemnie 2 opinie
6.6 km od nieruchomości

    Udogodnienia

    Internet

    • Dostęp do Internetu
    • Wi-Fi w pokojach

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Plaża
    • Sprzęt do barbeque

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Patio
    • Meble ogrodowe
    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 18:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 ma kuchnię?
      Tak, Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 jest przyjazna zwierzętom?
      Tak, Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 jest przyjazna dla zwierząt. Jednak sugerowany jest kontakt wcześniejszy w celu potwierdzenia informacji.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Willa Tiny Away Escape At Lazarus - 2000 Singapur

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij